12 Haziran 2012 Salı

Nam-ı diğer gazoz

hani en başta jose içn dedm ya bu kuzeniyl çıkıyor diye. bende farklı bir bok sayılmam hani. Aynı durımdayız desem yeridir. Tek fark ben platonik bir salağım. Pardon platonik bir aşığım.
Çocukluk cidden bok bir olay abi. Her sana bakana aşık konuşana bulaşık gezen bir denyonun önde gideniydim - ki hala öyle olduğum söylenebilir. Sadece şimdi seçiciyim.-. :Neyse işte bi gün böyle okulda ben bu çocukla karşılaştım. bildiğin okul koridorunda. hiç öyle romantik bir bokluk falan da yok yani tuvalete gidiyordum ya. İşte ben bu çocuğa böyle tutuldum. Bildiğin bok yoluna gittim yani. Ama sen bu çocuğu bir gör. Sevme bunu yanında yat. hatta yatma daha güzel şeyler yap ;) Sarışın yeşil gözlü manken çakması bir çocuk bildiğin.Çocuğun adını lakabınedan bir parça yapıyorum = Gazoz. İşte böyle derken ben buna kör kütük köpek gibi aşığım. Ama bir gör beni sen. okul eteğini kıvırmalar cartlar curtlar neler neler.  Taabi biz de jose ve 'üç' kadar uzak akrabayız. Kendi kendime hayallere dalıyorum. Ben ki özgürlüğüne bu kadar düşkün bir insan ; günün her saati dua etmeye başladım Duam da tam olarak şöyle . " Allaam yalvarırım sana babam beni görücü usulü evlendirsin. yabancıya gitmiyim diye de Beni gazozlan evlendirsin. (ıykk tiksindimm kendimden. Harbi malmışım yiaa ) Valla da böyle dua ediyordum. Tabi ben bu da gelir bu da geçer modunda dolaşırken bu geçmedi. Ben mal gibi 6 yıl boyunca bu çocuğa köpek gibi aşığım.
Abi okul bitince be n bunu yılda bir veya iki kez görür oldum. Ama aşkımdan vazgeçmedim. Öyle de büyük sevmişim işte bu çocuğu.. Neyse gerizekalıyı unuttum gitti yeni aşklara yelken açtım bla bla bla. Ama yok lan bak cidden artık sevmiyorum ama nedeni bilinmezz hala yolda görsem Müslüm Gürses dinler faça atar profilinde dolanırım. Öyle de Koskoca bir piskopatım işte zaten lakabımı da bu yüzden rippah yaptım. .)
~Rippah

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder